Celta Vigo – Girona: Manj kot 3,5 gola na tekmi

29 septembra, 2024
10 Pogledi

Naša napoved: Celta Vigo – Girona: manj kot 3,5 gola

29.09.2024 14:00

Celta je bila na četrtkovi tekmi vstavljenega kroga proti Atléticu blizu dragoceni točki, a je domače igralce in navijače na koncu razžalostil gol Juliana Álvareza v zadnji minuti (0:1). Galicijci so izgubili četrto od zadnjih petih tekem in po obetavnem začetku tekmovanja postopoma drsijo po lestvici navzdol (trenutno 10. mesto, rezultat 3-0-4).

Girona, ki je v prejšnji sezoni šokirala z uvrstitvijo na tretje mesto, pa je trenutno v še slabšem položaju. Katalonski klub, katerega vrste je poleti razširil nekdanji kapetan Sparte Ladislav Krejči, je na sedmih tekmah zabeležil le dve zmagi (2-2-3) in je na 13. mestu, točko za nedeljskim nasprotnikom. Gostje so na zmago čakali že štiri tekmovalne tekme (0-1-3) in v tem nizu dosegli le en gol.

Na kaj staviti:

Nobeni od ekip ne gre dobro, kar ne obeta ravno dobrega, z goli bogatega nogometa. V zadnjih štirih medsebojnih srečanjih nikoli nista padla več kot dva gola (0:1, 0:1, 1:1, 1:0). Raje je tokrat pričakovati nižji izid.