Eintracht Frankfurt – Leverkusen: obe ekipi sta dosegli zadetek – DA/+2,5 gola

SIbookmaker
5 maja, 2024
17 Pogledi

Naša napoved: Eintracht Frankfurt – Leverkusen: obe ekipi bosta dosegli zadetek – DA/+2,5 gola

05.05.2024 17:30

Na tekmi med Eintrachtom Frankfurt in Bayerjem Leverkusnom ne bo manjkalo potrebnega zagona. “Orli” si lahko z zmago zagotovijo napredovanje v Evropsko ligo, medtem ko aktualni nemški prvaki niso izgubili od začetka sezone in so prva nemška ekipa, ki je ohranila niz neporaženosti v Bundesligi.

Frankfurt je nazadnje izgubil na münchenski Allianz Areni z 1:2 in v nobenem od zadnjih šestih krogov ni dosegel polnega izkupička (1-2-3), kljub temu pa je prepričan, da se bo še tretjič zapored uvrstil v ligo Europa, saj je uvrstitev v ligo Europa na dosegu roke. Eintrachtu bo vrnitev na Deutsche Bank Park zagotovo koristila, saj se bo z novimi prvaki pomeril z zavedanjem, da tam v ligi ni izgubil že devetkrat zapored (5-4-0).

Leverkusen je po remiju 2:2 s Stuttgartom, proti kateremu je izenačil šele v sedmi minuti sodnikovega podaljška, v uvodnem dvoboju polfinala lige Europa na gostovanju pri AS Romi zmagal z 2:0 in je na dobri poti, da se maščuje za izpad v isti fazi tekmovanja iz prejšnje sezone. Bayer je od začetka sezone v 47 tekmovalnih nastopih nepremagan (39-8-0), zdaj pa ga čaka pravi izziv, saj je na frankfurtskih tleh izgubil že petkrat zapored, pri čemer je dvakrat zapored prejel zadetek!

Na kaj staviti:

Na šestih od zadnjih osmih tekmovalnih tekem so gole dosegli na obeh straneh in pričakujem, da bo tudi v 32. krogu sledil enak vzorec. Stavo lahko kombinirate, če bo doseženih več kot 2,5 gola.