Verona – Sassuolo: Sassuolo je dosegel zadetek v 1. polčasu.

3 marca, 2024
28 Pogledi

Naša napoved: Verona – Sassuolo: V 1. polčasu bo Sassuolo dosegel zadetek.

03.03.2024 12:30

Tri točke na zadnjih šestih tekmah (0-3-3) Verono še vedno držijo na robu izpada, čeprav se ta krog začenja zunaj območja izpada, a le po zaslugi zadetka. Njeno mesto je zasedel Sassuolo, ki je sredi tedna doživel visok poraz z 1:6 proti Napoliju.

Verona je nazadnje zmagala sredi januarja in je še vedno eden od vročih kandidatov za izpad. Klub je januarja prodal skoraj vse svoje zvezdnike in nad njim visi grožnja stečaja, vendar se trener Baroni in novi igralci ne predajo. Vendar pa bo ključna reševalna tekma proti Sassuolu pokazala, kako je Verona v resnici v stanju.

Sassuolu ni pomagal niti hiter gol, s katerim je prevzel vodstvo proti Napoliju. Začetki tekem niso problematični, kar dokazuje 15 golov, doseženih v uvodnih 30 minutah tekme, s čimer so se pred tem krogom lahko pohvalili le Bologna, Inter ali Fiorentina. Vendar pa Neroverdi do zdaj niso bili deležni pomoči zaradi menjave trenerja in so doživeli šesti poraz na zadnjih sedmih tekmah (0-1-6), njihovo obstanek v prvi ligi pa se začenja mračiti.

Na kaj staviti:

Če je Sassuolo letos v nečem dober, so to začetki tekem. Kar 11-krat so dosegli prvi gol, od tega sedemkrat v uvodnih 15 minutah. Poleg tega, da nihče v ligi ni dosegel več kot njihovih 15 golov v prvih pol ure igre, so Neroverdi na treh zaporednih tekmah zadeli pred 30. minuto igre.